WYSOKA JAKOŚĆ

KOMFORTOWE ROZWIĄZANIA

STATUT CENTRUM WEBASTO

WYSOKA JAKOŚĆ

Wiadomości

Targi Motor Show Poznań 2015

EBACAMP na targach MOTOR SHOW POZNAŃ 2015

 W dniach 9-12 .04.2015 nasza firma uczestniczyła w targach motoryzacyjnych w Poznaniu. 

Serdecznie dziękujemy za Państwa obecność oraz duże zainteresowanie naszymi pojazdami,  jednocześnie zapraszamy na kolejne targi w 2016 roku w Poznaniu. 

      Z wyrazami szacunku

       zespół EBACAMP  

       

Targi Motor Show Poznań 2014

 Ebacamp na targach MOTOR SHOW POZNAŃ 2014

 W dniach 27-30 .03.2014 nasza firma uczestniczyła w targach motoryzacyjnych w Poznaniu. 

Serdecznie dziękujemy za Państwa obecność i jednocześnie zapraszamy na kolejne targi w 2015 roku. 

      Z wyrazami szacunku

       zespół EBACAMP                                                                                                                                                         

 

 

KONTENERY WYPRAWOWE, NADSTAWKI TURYSTYCZNE

Jeśli jesteś właścicielem auta typu pick-up lub auta dostawczego z ramą ,na co dzień służącego w pracy, w dni wolne Twój samochód może zamienić się w pojazd wyprawowy – dzięki naszym kontenerom. Ściany kontenera zbudowane są z laminatu wypełnionego izolacją (styropian ,styrodur) bez udziału drewna,sklejek(nie grozi nam w przypadku uszkodzenia mechanicznego proces gnicia) czy aluminium(nie ma efektu tzw. mostków cieplnych).Grubość ścian wynosi 5,5 cm.Ściany są łączone klejami konstrukcyjnymi ,co w efekcie daje bardzo  mocną konstrukcję –sprawdzajacą się nawet w ciężkim terenie!

Zalety:

  • kontener nie jest na stałe połączony z ramą auta,
  • dzięki specjalnemu adapterowi można w każdym momencie spiąć/rozpiąć  kontener z ramą – czynność w pełni do opanowania przez 1 osobę w 40 minut,
  • można pozostawić kontener na kempingu i poruszać się autem bez obciążenia.

Największy obrót w sezonie!

Firma EBAC posiada autoryzację światowego lidera w branży ogrzewań postojowych  Webasto. W dniu 16.09.2012 na Konferencji Serwisów Webasto otrzymaliśmy certyfikat - wyróżnienie w dziedzinie „Największy obrót w sezonie 2011/2012”, co oznacza, że jako Centrum Webasto osiągnęliśmy najwyższy poziom sprzedaży  produktów WEBASTO. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, cieszymy się, że tak dużo klientów już nam zaufało i doceniło naszą jakość oraz solidność. Dołożymy wszelkich starań, aby sezon 2012/2013, a także kolejne, były równie owocne. Zapraszamy do skorzystania z Naszej oferty, a także do naszego nowo otwartego sklepu internetowego  http://www.sklep.ebac.pl - gdzie oferujemy szeroką gamę ogrzewań niezależnych powietrznych  jak i wodnych WEBASTO, a także asortyment Dometic- Waeco (przetwornice, ładowarki, lodówki termoizolacyjne, sprężarkowe, kuchenki gazowe wraz z zlewem, klimatyzacje dachowe, podłogowe, szyberdachy, okna, itp.)