O nas

EBACAMP z siedzibą w Robakowie istnieje od 2005r. Produkujemy kampery i kontenery turystyczne. Wszystkie zabudowy są poparte wcześniejszymi projektami oraz konsultacją z Klientem. Naszym celem jest budowanie doskonałych pojazdów wyprawowych z najlepszą technologią i za rozsądną cenę. Wolność i niczym nie ograniczone możliwości to filozofia firmy Ebacamp. Jako podróżnik chcesz podołać wyzwaniom każdej wyprawy, a my staramy się w tym pomóc budując pojazdy, które sprostają wymogom różnych stref klimatycznych. Możesz teraz odkrywać dowolne miejsca, zupełnie niezależny i wolny od obaw.

 

Firma EBAC pomaga znaleźć odpowiednie rozwiązanie, zapewniając pomoc w doborze samochodu oraz w dostosowaniu wyposażenia do wymagań Klienta. Nacisk położony jest na dotarcie do różnych grup docelowych o różnym budżecie, a to wszystko po to, aby zapewnić naszym klientom wygodę i satysfakcję. Naszym celem jest, aby pojazdy produkowane przez nas dawały pełną swobodę podróżowania. Specjalny zespół pracowników jest zaangażowany w każdy etap pracy nad zabudową pojazdu. Kunszt, jakość kreatywność i innowacje są siłą napędową naszej pracy. Aby zapewnić sukces zatrudniamy wykwalifikowany, profesjonalny personel, który identyfikuje się z naszą filozofią.

Przewodnia myśl jest jedna: pojazd musi oferować bezpieczeństwo, komfort i sprawdzać się w podróży dnia codziennego. I dlatego przestrzegamy norm jakości podczas budowy pojazdów. Podstawowe potrzeby podróżników są podobne – ale istnieją różne wymagania dotyczące samego pojazdu: czy sam, z rodziną, cel, teren i infrastrukturę, czas… to wszystkie kryteria, które ostatecznie dają optymalne rozwiązanie i końcowy efekt. Jeśli masz pytania lub chcesz wiedzieć coś więcej – prosimy o kontakt z nami. Będziemy szczęśliwi, jeżeli będziemy mogli Państwu pomóc.

Dumny i oddany zespół pracowników jest zaangażowany w rozwój i budowę każdego pojazdu. Optymalna realizacja zadań jest możliwa dzięki bezpośredniej współpracy każdego z działów. Wszelkie meble i tapicerki powstają w naszej firmie. Projektujemy wnętrza w wyspecjalizowanych programach. Meble poddawane są obróbce na maszynach CNC. Tapicerki są produkowane z najwyższej jakości skóry. Cel firmy jest jeden: zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług oraz udzielamy gwarancji. Auta budowane przez naszą firmę są bardzo przytulne i pozwalają na komfortowy relaks. Możecie Państwo stworzyć indywidualny projekt, który pozwoli Wam na korzystanie ze wszystkich walorów auta turystycznego w wolnym czasie, a także na użytkowanie pojazdu na co dzień.

satisfaction guarantee, 100 satisfaction, seal

Certyfikat